Aktuálně

Kombinované lisy Kverneland PLUS

Kombinované lisy Kverneland PLUS

S variabilní komorou a baličkou

Inovovanou řadu kombinovaných lisů s variabilní komorou na tvorbu válcových balíků, představil pro sezónu 2023 koncert Kverneland. Několik stovek klasických a několik jednotek kombinovaných variabilních lisů Kverneland a řady 6700 již pracuje u spokojených uživatelů v České republice i na Slovensku.

Precízne lisy na okrúhle balíky Kverneland

Precízne lisy na okrúhle balíky Kverneland

Výroba balíkov na vyššej úrovni

Dlhoročné skúsenosti v oblasti lisov na balíky sú uplatnené v konštrukcii najnovších lisov značky Kverneland. Zvýšená produktivita pri výrobe balíkov bezkonkurenčnej kvality, spolu so skvelou dlhodobou životnosťou zabezpečujú plynulý chod výroby balíkov.

Kverneland 7740 - Voľba profesionálov!

Kverneland 7740 - Voľba profesionálov!

Rýchle a presné balenie vašich drahých krmovín

Baličky Kverneland boli navrhnuté tak, aby ponúkali rýchle a presné balenie vašich drahých krmovín. Investícia do baličky Kverneland je vaša záruka nákladovo efektívneho balenia balíkov.

Nový lis Kverneland 6500F

Nový lis Kverneland 6500F

Vysokovýkonný lis na balíky s pevnou komorou

Spoločnosť Kverneland aktualizovala svoj sortiment lisov na okrúhle balíky zavedením nového vysokokapacitného lisu na pevné balíky so zameraním na profesionálnych poľnohospodárov.

Historie značky Kverneland

Historie značky Kverneland

140 let plných inovací

Jak už jsme zmiňovali v článku o Modernizaci nesených pluhů, společnost Kverneland Group oslavila v minulém roce 140 let od svého vzniku. Dnes je Kverneland předním dodavatelem široké škály zemědělské techniky.